Produkta kategorija
Sazinieties ar mums
Adrese:
Tonglu Factory: Xiafan Road, Tonglu DeveIopment ekonomisko zonu, Hangzhou Zhejiang Ķīnas
Jiande Factory: Qintang industrial Park, Jiande County, Hangzhou pilsēta, Zhejiang Province Ķīnā
Pateikt: 0086-571-64111111
Faksa Nr.: 0086-571-64112858
E-pasts: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Jaunumi

Pienācīgu apkopes bija stabils veiktspēju, plāksnes un rāmja filtra nospiediet

Pēc iegādes plāksnes un rāmja filtra nospiediet ir vajadzīga efektīva uzturēšana, tikai par šo mašīnu apkopes regulāri, var paplašināt mašīnas ekspluatācijas, kamēr mašīna ir labs sniegums, kā efektīvi uzturēt, faktiski, šajā procesā arī ir daudz vietas piezīmēm. Šeit mēs apskatīsim kā lai uz plāksnes un rāmja filtra nospiež uz labāku tehnisko apkopi, tā var paplašināt plāksnes un kadru izmantošanu filtra pressand #39; s labākie gadi.
Pirmā lieta, jūs ievērosiet, ir parastās apkopes plāksnes un kadru filtra nospiešanas, piemēram, pirms lietojat, jums ir nepieciešams saprast lietošanas instrukcijas par mašīnas, kad tev kļūs daudz vieglāk. Kamēr šajā procesā izmantojot regulāras kvalitātes pārbaude katras caurules savienojums ir pietiekami spēcīga, tāpēc ņemt skatīties iekšpusē būs noplūdes iespējamību. Ja caurule nav tik stipra, tad jums vajadzētu pievērst uzmanību problēmām šajā procesā bija mazliet daudz. Jums ir rūpīgi pārbaudīt, lai tas novērš daudzas lietas, kas padara šīs mašīnas var uzturēt labu sniegumu visu laiku.
Bet nav mašīnas, kad pastāv spiediens atvērt vāku, jo tas būs dažas neparedzētas darbības var notikt. Procesā, kamēr jūs lietojat, jums ir jāzina ventiļa atvēršana ir saspringts, jūs vēlaties ūdenim notecēt tā, lai to varētu izmantot. Ņemot aizņēmumu vadības noteiktu metodi plāksne un rāmja filtrēt preses. Patvaļīgi nemaina, bet pēc brītiņa, izmantojot šī lieta darīt kādu regulāru tīrīšanu. Tikai tādā veidā var saglabāt to, ko labu sniegumu.