Produkta kategorija
Sazinieties ar mums
Adrese:
Tonglu Factory: Xiafan Road, Tonglu DeveIopment ekonomisko zonu, Hangzhou Zhejiang Ķīnas
Jiande Factory: Qintang industrial Park, Jiande County, Hangzhou pilsēta, Zhejiang Province Ķīnā
Pateikt: 0086-571-64111111
Faksa Nr.: 0086-571-64112858
E-pasts: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Jaunumi

Drošības jostas tipa filtrs ražotāji nākotnē nospiediet pāreja uz automatizētu virzienā

Dialektiskā produktīvu spēku un ražošanas attiecību teoriju pastāstiet, kad ražīgums aug zināmā mērā, ja saistīta ar oriģinālo produkciju bija milzīga pārveide pielāgoties progresīvas ražošanas spēku attīstību. Šodien attīstība zinātnes un tehnoloģijas, Internets un informācijas tehnoloģija-mainās laiki, jostas filtra nospiediet ražotājiem rūpniecības jomā kardinālas izmaiņas nāk whizzing, nekādu priekšrocību ieradās, bet tendenci reizes, pasaules rūpniecības 4.0 ēra sāka darboties.
Pēc Vācijas valdība andquot; rūpniecības 4.0andquot; stratēģiju, ražotājiem no visas pasaules uzmanības centrā šo stratēģiju un plaši atzīts šajā nozarē, izstrādājusi vai jaunattīstības valstīs, tās ražošanas nozarēs mēģināt andquot; 4.0 rūpniecības, andquot; un, lai sasniegtu globālo nozaru iegūt spēcīgu konkurences priekšrocības konkurences ainavā.
Rūpniecības 4.0, gudri fabrika, gudrs, gudrs loģistika ir kļuvusi par jostas filtru preses ražotāji no tradicionālajiem veidiem ar trīs tēmām viedo virzienā. Precīzijas filtru ražošanas pielāgojis masveida ražošanā pārejas ražošanu orientētas ražošanas pakalpojumu un ražošanas pārejas braukšanas pāreju uz novatoriskiem nozarē tiek realizēta 4.0 reizes trīs graujošām pārveides un neizbēgama tendence laikus attīstības faktoriem.