Produkta kategorija
Sazinieties ar mums
Adrese:
Tonglu Factory: Xiafan Road, Tonglu DeveIopment ekonomisko zonu, Hangzhou Zhejiang Ķīnas
Jiande Factory: Qintang industrial Park, Jiande County, Hangzhou pilsēta, Zhejiang Province Ķīnā
Pateikt: 0086-571-64111111
Faksa Nr.: 0086-571-64112858
E-pasts: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Jaunumi

Drošības jostas tipa filtra preses filtrēšanas tehnoloģiju prognozes

Ar bio inženierijas tehnoloģiju attīstību, piemērošanu membrānu atdalīšanas šajā jomā turpinās augt. Bioloģisko produktu ražošanas, bieži nepieciešams atdalīt no šķidruma apturēšanu, tradicionālo filtrēšanas metodes nav produktu kvalitātes prasības un izmantot micro filtrēšanas membrānu atdalīšanas tehnoloģijas, kas neļauj inaktivācijas bakteriālo piesārņojumu un termojutīga materiālu un panākt efektīvu piemaisījumu atdalīšana un uzlabot to kvalitāti.
Jostas filtri izmantot dinamisko filtrēšanas tehnoloģiju membrānas separācijas, labāk spēj atrisināt problēmu saistībā ar parasto membrānu filtrācijas ātrums nav liels, padarīt plašāku pielietošanu membrānas filtrs, filtru darbosies labāk, piemēram, celulozes un papīra rūpniecība atguvusies no notekūdeņu ar ultrafiltrēšana membrānas fiber.
Turklāt, jostas filtra nospiediet filtrēšanas tehnoloģija arī uzskata viens no vienkāršām un efektīvām metodēm, lai uzlabotu filtrēšanas. Tas ir divu vai vairāku filtru lietošanas un pakāpeniski samazināt cieto daļiņu saturs vai mērķis šķidruma viskozitāte, lai uzlabotu filtrēšanas likmēm. Šos filtrus var būt tāda paša tipa, bet dažādas filtrēšanas mediju un filtru konstantes, var būt dažāda veida filtru kombināciju kopā.