Produkta kategorija
Sazinieties ar mums
Adrese:
Tonglu Factory: Xiafan Road, Tonglu DeveIopment ekonomisko zonu, Hangzhou Zhejiang Ķīnas
Jiande Factory: Qintang industrial Park, Jiande County, Hangzhou pilsēta, Zhejiang Province Ķīnā
Pateikt: 0086-571-64111111
Faksa Nr.: 0086-571-64112858
E-pasts: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Jaunumi

Automātisks spiediena filtrs procesu intensifikācija un potenciālo klientu

Neviendabīgas sistēmas nodalīšana ir obligāta, lai automātiskā filtra nospiediet ierīces darbību, pētījums par separācijas procesiem, galvenokārt koncentrējoties uz atdalīšanas metodi, stiprināt un pilnveidot iekārtu struktūru ražošanā. Procesu pētniecības īpaši attiecībā uz filtrēšanas plašsaziņas līdzekļiem, aprīkojumu, materiālu vai iekārtu struktūras tur ir daudz attīstības iespēju.
Izšķiršanas procesu intensifikācija. Automātiskā filtra nospiediet sedimentācija, izvēlieties piemērotu atdalīšanas iekārtām ir galvenais, lai sasniegtu augstu sadalīšanas efektivitāte. Cietie gāzu maisījumu, ņemot vērā nevienmērīga sadalījuma daļiņu diametrs, tāpēc izvēlēties saskaņā ar daļiņu sadalījums pēc to lieluma daļiņas piemērotu separācijas iekārtas. Dandgt; 50 ģ m tiesnešu vai smaguma sedimentācijas iekārtas dandgt; 5 ģ m tiesnešu vai centrbēdzes iekārtas dandlt; 5 ģ m tiesnešu vai ESP, soma filtri, skruberus.
Automātisks spiediena filtrs nepārtraukta šķidruma maisījumu, ne tikai daļiņas, daļiņu izmēru izkliedi, izskatīt arī cietās vielas satura apjomu, lai izvēlēties labi atdalīšanas iekārtas. Dandgt; var izmantot 50 ģ m filtra centrifūgas; dandlt; 50 ģ m ar spiediena filtrācijas iekārtas cietās vielas satura andlt; 1 % sedimentācijas tvertnes griešanās šķidruma separatora atdalītājus izlīgumu; 1 % ~ nospiež cietas plāksnes un rāmja filtra saturu 10 %; cietu satura andgt; 10 % filtrēšana var izmantot centrifūgas; cieto andgt saturu; 50 % vakuuma filtru var izmantot, un tā tālāk.