Produkta kategorija
Sazinieties ar mums
Adrese:
Tonglu Factory: Xiafan Road, Tonglu DeveIopment ekonomisko zonu, Hangzhou Zhejiang Ķīnas
Jiande Factory: Qintang industrial Park, Jiande County, Hangzhou pilsēta, Zhejiang Province Ķīnā
Pateikt: 0086-571-64111111
Faksa Nr.: 0086-571-64112858
E-pasts: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
Izstāde

Kamerā filtru preses plates ražotāja Termoplastiskas plastmasas ekstrūzijas tehnoloģija

Šodien lielākā daļa 3D printeri ir drukas galviņu no jūsu datora vadīklu atrast daļēji šķidruma materiāliem objektiem. Kamerā filtru preses plates ražotāja ieviest šo procesu var izmantot dažādus materiālus, tai skaitā metāla, betona, keramikas un šokolādi, bet līdz šim visbiežāk Termoplastiskas plastmasas ekstrūzijas materiāla ir kausēta plastmasas.
Uzziniet vairāk par 3D drukāšana, jo vairāk es domāju, ka tas ir mūžīgi mainīgajā nozarē, viens no daudziem dažādiem terminiem var dažreiz attiecas uz vienu un to pašu, jo īpaši, Termoplastiskas plastmasas ekstrūzijas drukāt objektu šajā procesā. Šī tehnoloģija būtu vienkārši sauc andquot; Termoplastiska extrusionandquot; salīdzinot ar vispārējo deklarāciju ir andquot; extrudedandquot;. Patiesībā pasaules standartu struktūra Amerikas Savienoto valstu starptautiskās asociācijas testēšanai un materiāli (ASTM International), paziņoja jūnijs 2012, šo 3D drukāšanu standarta vispārpieņemtais nosaukums ir andquot; extrudedandquot;.
Kamerā filtru preses plāksnītes ražotājs ievieš iepriekšminēto koncepciju un varbūt vieglāk saprast, bet Termoplastiskas plastmasas ekstrūzijas tehnoloģijas izgudrotājiem Stratasys korporācijas veido lietas, tas ir tirgū vadošs uzņēmums, kas attiecas uz šo metodi, kā andquot; Kausēta nosēdumu modelēšana (FDM) andquot;. FDM runā par koncepciju (un ļaunprātīga izmantošana) kā Termoplastiskas plastmasas ekstrūzijas, parasti saprot kā materiālu ekstrūzijas tehnoloģija.