par mums
Sazinieties ar mums
Adrese:
Tonglu Factory: Xiafan Road, Tonglu DeveIopment ekonomisko zonu, Hangzhou Zhejiang Ķīnas
Jiande Factory: Qintang industrial Park, Jiande County, Hangzhou pilsēta, Zhejiang Province Ķīnā
Pateikt: 0086-571-64111111
Faksa Nr.: 0086-571-64112858
E-pasts: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
par mums

Zhejiang Longyuan vides tehnoloģiju co., Ltd., vienu no trīs iekšzemes filtra preses nozare uzskaitītajiem uzņēmumiem. Mums ir daudz ārzemju partneri, lūdzu, ticiet mūsu companyand #39; s spējas, ceru, ka mums drīz būs patīkama sadarbība

(Vācijas klienti apmeklēja Zhejiang Longyuan vides tehnoloģiju co., LTD)

Vides tehnoloģiju Zhejiang longyuan co., Ltd uzmanību piesaista ārvalstu investīcijas uzņēmumā, Zhejiang, ir mūsdienu uzņēmumu sistēmu saskaņā ar akciju enterprises.Company veidošanās atrodas blakus valsts Road320, nosedz 70.000 kvadrātmetru netālu gleznainā ezera Scenic zonā. Transportatio un komunikācijas ir ļoti ērti.

Būvniecībā, Dongguan institūta stratēģiskās sadarbības tehnoloģijas, Zhejiang Longyuan vides tehnoloģiju co., Ltd.)

Uzņēmumam ir pirmās klases iekšzemes rūpniecības ražošanas iekārtas un tehnoloģijas, piemēram, lielu hidrauliskās mašīnas, CNC automātisko izciršanas mašīnu un CNC mašīnām, ieskaitot plenērā plates apstrādes un aprīkojumu mehāniskai apstrādei. Filtra ražojumi, ko ražojis šos papildu aprīkojums ir ļoti liels, sarežģīts un augstas sarežģītības. Piedāvājam veidus, pirms un pēc pārdošanas pakalpojumus, tai skaitā filtrēšanas materiālu īpašību testēšana filtra atlases nospiediet un saistīto produktu, iekārtu uzstādīšana, lietotāju apmācība, tehnisko atbalstu un vispārēju risinājumu.


Uzņēmumam ir profesionāla komanda produktu attīstību. Produkta dizains ir no Amerikas Savienotajās valstīs, Japānā, Vācijā un citās valstīs, modernu tehnoloģiju. Filtra nospiediet mašīna ir featured ātri filtrēšanas ātrums, augsta mainīga, automatizācija, stabilu sniegumu, ērtu ekspluatāciju, augstas temperatūras un augsta spiediena izturīgi, pretkorozijas, labu sablīvēšanās, efektīvu, atūdeņošana, mazgāšanas pamatīgi viendabīgu un netoksisku. Filtra nospiediet iekārtas tips ietver automātisku vibrācijas veidu, automātisko audumu mazgāšanas veids, vienu reizi, novirzot tipa PLC kontrolēt ar cilvēka-mašīnas saskarnes tips, DCS automātiskās rūpnieciskās noliktavas tipu, sānu staru tips, aizturēts, manuāla un automātiska tipa. Filtra plates tips sastāv no plāksnes un kadra tips, kamerā, metinātas PP membrānas tipa, gumijas membrānas tipa un starplikas tips. Dimensijas filtrs plāksnes ir 250 * 250mm, 400 * 400mm, 630 * 630mm, 800 * 800mm, 1000 * 1000mm, 1250 * 1250mm, 1500 mm * 1500 mm, 1500 * 2000mm-2000 * 2000mm. Filtra spiedienu varētu būt 0.6MPa, 1.0MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.5MPa un 4MPa. Filtrēšanas temperatūra ir no - 40℃ae 120℃ae. Filtra apgabals aptver no 0.16㎡ līdz 1600㎡. Mēs varētu piegādāt dažādus produktus, lai apmierinātu dažādu lietotāju vajadzībām. Lietotāji var arī pielāgot veidu nestandarta filtra nospiediet un filtru plāksnītes un rāmis (arī īpašajām prasībām attiecībā uz produktu importu un eksportu).

Irānas klienti apmeklēja Zhejiang Longyuan vides tehnoloģiju co., LTD

Mērs nāk apmeklēt Zhejiang Longyuan vides tehnoloģiju co., LTD